Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

20 Haziran 2016

Şehirlerarası parça eşya taşıma firmaları arasında rakiplerini geride bırakarak başarı sırasında ilk sıralara yerleşmeyi başaran firmamız, uzun yıllar boyunca siz değerli müşterilerimize sunduğu en iyi hizmetle adını geniş kitlelere ulaştırmayı başarmıştır. Firmamız kısa süre dilimi çerçevesinde önemli ölçüde büyüme gerçekleştirerek sektörde bilinen ve tanınan bir firma olmuştur. Tek merkezli çalışan firmaların aksine merkez – şube anlayışı çerçevesinde hizmet gösteren firmamız, vermiş olduğu kaliteli hizmeti geniş kitlelere ulaştırmayı başaran önemli nakliye şirketlerinden biridir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve ileri teknolojiyi kullanarak en hızlı, en iyi hizmeti ayağınıza getirmeyi amaçlayan firmamız, uzun yıllardır edinmiş olduğu tecrübe sayesinde sektörün gerektirdiği her türlü hizmeti en üst seviye de size sunmayı amaçlamıştır.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Karayolu taşıma yönetmeliği gereğince alınması zorunlu olan belgeleri edinmiş olan firmamız, yetki belgesi olmaksızın faaliyete asla izin vermemekle birlikte yetki belgesiz firmalarla taşıma işlemi yapan firmaların yaratmış olduğu mağduriyeti ortadan kaldırmak için elinden gelen büyük özeni göstermektedir.

Firmamız, şehirlerarası parça eşya taşıma konusunda oldukça iddaalıdır ve yaşanacak herhangi bir sorun karşısında aynı hizmeti sizlere ücretsiz sunmaktadır. Yurt içinde başlayan ve sürekli geliştirilerek başarıdan başarıya koşmayı başaran firmamız kurulduğu ilk günden bu yana, ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci, sağduyulu, müşteri memnuniyeti odaklı mükemmel hizmet şirketi olmayı kendine amaç edinmiştir.

Firmamız taşımacılık sektöründeki başarısını ve deneyimini yıldan yılda kanıtlamış olmakla birlikte nakliyat sektöründeki iş uzmanlığını ve iş süreçlerini birleştirerek kendine özgün bir hizmet anlayışı oluşturmuş ve geliştirmiştir. Ayrıca firmamız güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirerek müşteri mağduriyetlerini minimuma indirgemeye çalışmaktadır.

Az miktardaki parça eşya taşıma işlemi için yapmanız tek gereken tek şey eşya listenizi tarafımıza mail veya telefon ile bize iletmek. Taşıma esnasında her türlü paketleme, de-montaj, montaj işlemleri özenle yapılarak yeni adresinize eşyaların tarafınıza eksiksiz ve hasarsız tesliminin yapılmasında oldukça hassas ve dikkatli çalışan firmamız, yıllardır oluşturmuş olduğu kaliteli hizmeti alabilmeniz için siz değerli müşterilerini bekliyor.