Parça Ev Eşyası Taşıma

Uzun yıllar önce kurulmuş olup çeşitli illerde şubeleri bulunan firmamız, kurulduğu günden bu yana parça ev eşyası taşıma konusunda en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi kendisine amaç edinmiştir. Geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosuyla şehir içi ve şehirler arası nakliyat ve depolama konusunda en güvenilir hizmeti veren firmamız, taşıma işlemini siz değerli müşterilerimiz için zahmetsiz ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek için büyük çaba göstermektedir.

Firmamız siz değerli müşterilerine kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verebilmek için son model araç filosu ile 24 saat sizlere hizmet vermektedir. Kalite odaklı çalışma anlayışı, hizmette dürüstlük ve açıklık, her alanda özenli çalışma, iletişime verilen önem, duyarlı ve disiplini kendine prensip edinen kurumsal bir yapıya sahip firmamız, yönetim ile uzmanlığı, teknoloji ile birleştiren uzman kadrosu sayesinde yıllardır başarıdan başarıya imza atmaktadır.

Parça Ev Eşyası Taşıma

Parça Ev Eşyası Taşıma

Evden eve parça ev eşyası taşıma sektöründe yaşanan olumsuz tecrübelere bakıldığında firmaların yarısından fazlasının müşterisine iyi bir nakliyat hizmeti vermediği açıkça gözlemlenebilmektedir. Bu durumun ortaya çıkmasının en önemli nedeni, korsan firmaların çokluğundan dolayı nakliyat sektöründe rekabet ortamının oldukça adaletsiz olmasıdır. Oluşan bu kötü hizmeti engellemek ve daha kaliteli bir hizmet sağlamak amacıyla kurumsal bir yapı ile çalışan firmamız, karayolu taşıma yönetmeliği gereğince alınması zorunlu olan bütün belgeleri alarak siz değerli müşterilerin herhangi bir memnuniyetsizlik karşısında hak talep edebilmenize olanak sağlar.

Hizmet açısından en kaliteli hizmeti sunduğunu iddia eden firmamız bu iddiayı bireysel ve kurumsal referanslar ile desteklemektedir. Firmamız geniş araç filosu, tecrübeli personeli ile müşterilerine parça ev eşyası taşıma konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Paketleme olarak en iyi ve kaliteli paketleme sistemi olan iç tarafı kraft kağıttan yapılma havalı naylonları kullanan firmamız, bu güvenilir paketleme sistemi sayesinde taşınan eşyalara zarar gelmeden adrese teslim etmeyi başarır ve oluşabilecek müşteri memnuniyetsizliğini en aza indirger. Hizmetlerimiz arasında her türlü paketleme, de-montaj, montaj işlemleri, yükleme ve boşaltma işlemleri yer almakta olup tüm bu hizmetler normal bir taşıma işleminden farksız olarak yürütülmektedir.