Parça Eşya Taşıma Nedir

Parça eşya taşıma nedir sorusuna en kalite şekilde cevap veren firmamız, parça eşya taşıma konusunda neresi olursa olsun sizlere çözüm ortağı olmaktadır. Kendi reklam ve logolu araçları ile eşyalarınızı adresinizden teslim alarak yine kendi öz mallarımız olan araçlarımızla istediğiniz yere teslim ediyoruz. Firmamız bu sektörde güven kazanmış, verdiği kaliteli hizmeti aldığı geri dönüşüm ve referanslarla üst seviyede taşır.

Komple bir ev eşyasına göre daha az olan ve aynı güzergaha taşınan birden fazla ev eşyasının birleştirilip taşınmasına parça eşya taşıma denir.

Sektörde çok fazla nakliye firması parça eşya taşıma hizmeti verdiğini iddia ederek eşyalarınızı komisyon karşılığı taşeron firmalara taşımaktadır ve bu şekilde müşteri mağduriyetlerinin ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Parça eşya taşınması konusunda genellikle yaşanılan en önemli sorun parça eşyaların ekonomik bir şekilde taşınmamasıdır. Az maliyetle kaliteli hizmet veren firmamız, sizlere kurumsal ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Parça Eşya Taşıma Nedir

Parça Eşya Taşıma Nedir

Firmamız ev, ofis ve türevi parça eşyalarınızı taşımak için son teknoloji ve taşıma için özel olarak yapılandırılmış araçlara sahip olmakla birlikte taşıma öncesi yaptığı ekspertiz ile araç tercihi yaparak taşıma sırasında oluşabilecek sorunları en baştan ortadan kaldırmaktadır. Aynı zamanda firmamız araçların içerisinde özel olarak hazırlanmış askılı taşıma sistemi bulundurarak taşınacak eşyanın hasar görme ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. Hacmi ve miktarı az taşımalarınızda daha ekonomik taşıma hizmeti alabilmeniz adına küçük araçları bulunan firmamız, araç kasalarından eşyaya sinebilecek koku ihtimaline karşı her taşımadan önce araçlara dezenfektanlı kasa temizliği yapılmaktadır.

Kurumsal yapıya sahip bir firma olarak öncelikli hedefimiz parça eşya taşıma işini günümüz şartlarına en uygun, en çağdaş, en pratik ve en güvenilir yöntemleri uygulamaya koyarak nakliyat işini stresli ve gergin bir hal olmaktan çıkarıp konforlu ve planlı bur hale getirmektir. Hedefimizin kalitesini çalışanlarımızın kalitesinin belirleyeceğini bildiğimiz bu sektörde en iyi personeli ve yetişkin insan gücünü firmamıza çekerek, insan gücünden, yeteneğinden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamaktayız. Verimliliği arttırmak, personelin gelişmelerine imkan tanımak amacıyla firmamız genç yetenekleri eğiterek alanında uzman hale getirmek için çaba sarf etmektedir. Sigortalı parça eşya taşıma hizmetini başlatan firmamız istemeden oluşabilecek herhangi bir mağduriyeti önceden ortadan kaldırmıştır.