İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma

Şirketimiz uzun yıllar önce Bodrum’ da kurulmuş olup ilerleyen zaman dilimleri içerisinde kendini geliştirerek geniş çevrelere yayılmayı başarmıştır. Geniş filosu araçları ve konusunda tecrübeli eleman kadrosuyla uzun yıllar nakliyat sektöründe başarıyla varlığını koruyan firmamız, üstün kalitesi ve müşteri memnuniyeti konusunda rakiplerini bir adım geride bırakmayı başarmıştır ve Bodrum parça eşya taşıma konusunda başarılarını üst sıralara taşımıştır. Şehir içi ve şehirlerarası ev ve işyerlerinin parça eşya nakliyatını, depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi ve taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirmeyi kendine amaç edinmiş olan firmamız, misyonu doğrultusunda geniş referans kitlelerine ulaşmayı başarmıştır.

parça eşya taşıma

Bodrum Parça Eşya Taşıma

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, en uygun depolama işlemini, eksizsiz ve dikkatli paketleme işlemini ve hızlı, güvenilir bir şekilde üstlenmiş olduğu görevleri başarı ile yerine getirmiş olmasından kaynaklı olarak bugünlere gelebilmeyi başarmıştır. Firmamız aynı yoğun tempo ve aynı dikkat doğrultuda çalışmalarına devam ederek nakliyat sektöründe oluşan sorunları ortadan kaldırma çabası içerisindedir. Kurumsal bir yapıya sahip olarak hizmet veren firmamız başka firmaların yaratmış olduğu müşteri mağduriyetlerini en aza indirmek için en kaliteli hizmeti en uygun ve ekonomik fiyatlar çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

Bodrum parça eşya taşıma doğrultusunda açılmış olan firmamız kurulduğundan bugüne kadar sürekli gelişme göstererek nakliyat sektörüne yeni bir soluk ve renk getirmeyi başarmıştır. Büyük ilerleme göstermiş olan firmamız, üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerle kaliteyi ve güveni yükseltmeyi başarmıştır. Araç ve ofisleri kendi bünyesinde barındırmış olan firmamız kesinlikle taşeron kullanılmamaktadır, bünyemizde çalışan elemanlar alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Hizmette dürüstlük ve açıklığı, her alanda özverili çalışmayı, duyarlı ve disiplinli çalışmayı kendisine prensip olarak kabul eden firmamız, bu prensipler doğrultusunda işini en az hatayla yapmaktadır. Ayrıca kurumsal olarak faaliyette bulunan firmamız, karayolu taşıma yönetmeliği gereği alınması zorunlu bütün belgelere sahiptir ve taşıma belgesi olmaksızın hizmet veren firmaların oluşturmuş olduğu müşteri mağduriyetlerini ortadan kaldırmak için büyük çaba içerisindedir. Yetki belgesine sahip olduğunuzdan dolayı siz değerli müşterilerimiz oluşan herhangi bir mağduriyet halinde istediğiniz hakkı talep edebilirsiniz.