Günlük Ege Bölgesine Kargo

20 Haziran 2016

Uzun yıllar önce Ege Bölgesine günlük kargo hizmeti vermek amacı ile kurulan firmamız geçen yıllar içerisinde büyük başarılara imza atmayı başarmış olup siz değerli müşterilerin güvenini kazanmıştır. Özellikle yaz aylarında tatilciler için büyük ihtiyaç haline gelen Ege Bölgesine günlük kargo hizmeti için firmamız siz değerli müşterilerine en kaliteli ve en uygun fiyatla hizmet vermektedir. Firmamız özellikle yaz aylarında kısmi eşya göndermek isteyen müşteriler için günlük ve haftalık seferler düzenleyerek parça eşyalarınızı evinizden alıp en kısa süre zarfında tarafınıza eksiksiz ve sorunsuz şekilde teslim edilmektedir.

Parça eşya taşıma konusunda ücretlendirme sağlanırken taşınan eşyalar için özel ücret alınmamakla birlikte herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde ücretiniz tarafınıza iade edilir. Ayrıca firmamız yaptığı plan ve programlar çerçevesinde gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlarla aynı güzergahta taşınacak birden fazla eşyayı aynı araçta taşıyarak müşterileri yüksek maddi yükümlülükten kurtarmaktadır. Sadece Ege Bölgesi’ne değil her bölgeye nakliyat hizmeti veren firmamızla 1 hafta önceden iletişime geçerek uygun taşıma işlemlerinden faydalanma imkanı bulabilirsiniz.

Ev-Taşıma

Ege Bölgesine Günlük Kargo Hizmeti

Taşıma işlemi eşyalarınızın evinizden alınırken en iyi malzemeyle paketlemesi, varsa mobilyaların de-montaj ve montaj işleminin yapılması süreci ile başlayıp istenilen adrese sağlam ve sorunsuz şekilde teslim edilmesiyle son bulur. Üstün deneyimi ve profesyonel çalışma şekli ile eşyalarınızı güvenli ve sorunsuz şekilde istediğiniz adrese en kısa zaman zarfı içinde teslim edilmektedir.

Firmamız bünyesinde barındırmış olduğu eğitimli koordinatörler, şoförler, taşıma personelleri eşliğinde profesyonel ekip ve ekipmanlar dahilinde parça eşyalarınızı kendi öz mallarımız olan araçlarımızla taşıyıp kesinlikle komisyon karşılığında başka firmalara vermiyoruz. Günlük kargo hizmeti vermiş olduğumuz nakliye araçlarımızın hepsi firmamıza ait olup üzerinde firmamıza ait reklam ve logo bulunmaktadır. Kullandığımız araçlar sınıfının en iyisi olup eşya taşımacılığı için özel dizayn edilmiş kasalara sahiptir. Ayrıca nakliyat hizmetinin en iyi şekilde gerçekleşip sorunsuz ve zararsız şekilde gerçekleşmesi için araçlarda ip bağlama yeri olup bu bağlama yeri sayesinde araç içerisinde sabitlenmektedir. Firmamız uzun yıllardan beri cazip fiyatlarla günlük kargo hizmeti sunarak Türkiye ‘ deki en iyi parça taşıma firması olmayı başarmıştır.